Hızlı iletişim

Projeleriniz, sorularınız veya her türlü talebiniz için bizimle iletişime geçmek artık çok kolay. İnşaat sektöründeki tecrübemizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazırız.

icon_widget_image Hafta içi Açılış 09:00 / Kapanış 18:00 icon_widget_image Yunus Emre Mah. 571. Sk. No:30 Sultangazi/İstanbul icon_widget_image +90 532 287 49 34 +90 531 463 16 87 icon_widget_image info@darfyapi.com satis@darfyapi.com
a
Hizmetleri Keşfet

Hizmetler

Darf Yapı, yenilikçi tasarımlardan anahtar teslim projelere, her adımda mükemmeliyet ve güven sunar.

Hizmetler
Hizmetleri Keşfet

Proje Yönetimi Hizmetleri

a

01.

Proje Yönetimi

Projelerinizi başarıya ulaştırmak için kapsamlı proje yönetimi hizmetleri sunuyoruz. Her aşamada, planlamadan teslimata kadar, detaylı bir yaklaşım ve kesintisiz iletişim sağlıyoruz.

a

02.

Mimari Tasarım

Hayalinizdeki mekanları yaratmak için yenilikçi ve sürdürülebilir mimari tasarımlar geliştiriyoruz. Her projede, estetik ve işlevselliği birleştirerek benzersiz çözümler sunuyoruz.

a

03.

Anahtar Teslim İnşaat

Komple inşaat projeleriniz için anahtar teslim çözümler sunuyoruz, böylece projenizin her detayıyla bizzat ilgileniyoruz. Kalite kontrolünden zaman yönetimine, her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve uyguluyoruz.

a

04.

Restorasyon Hizmetleri

Tarihi ve kültürel mirası korumak adına, yapıların orijinal ihtişamını koruyarak restorasyon ve renovasyon hizmetleri veriyoruz. Her projede, mirası korurken modern ihtiyaçları da göz önünde bulunduruyoruz.

a

05.

Sürdürülebilir Bina Çözümleri

Çevreye duyarlı, enerji verimli binalar inşa etmek için sürdürülebilir bina çözümleri sunuyoruz. Yenilikçi malzeme ve teknolojiler kullanarak, yeşil bina standartlarını karşılayan projeler geliştiriyoruz.

Daha Fazla Keşfet

Tam Zamanlı
Projeler

Projelerinizi başarıyla yönlendiriyor, teslimatta ise zamanında ve kaliteli sonuçlarla müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.
36

Ekilen

Ağaç

Açıklama

75

Aktif

Projeler

Açıklama.

99

Mutlu

Müşteri

Açıklama